Mina sidor
     
020-480490
Kundservice
Visa priser
inkl. moms
FRAKTFRITT
ÖVER 900,00 Kr

0,00Kr 
Vi strävar efter 100% kundnöjdhet.
ok Input från RKV
DK väntar på input från RKV

Välkommen till oss!

Du hittar oss på

Kolvägen 22
852 29 SUNDSVALL
Tel: 020-480490
info@alloffice.se

Kontaktuppgifter till vår personal hittar du här

Öppettider

Måndag – torsdag
Kl 07.30 – 17.00
Fredag
Kl 07.30 – 16.00

Klicka här för att komma till vårat kontaktformulär
Titel
Kontaktuppgifter


Butiker:

Stockholm08-7360590Norra Stationsg. 71 (f.d. Harry Bergmans)
Östersund063-551050Hagvägen 15
Sundsvall060-560634Kolvägen 22
Karlstad054-120054Bidevindsgatan 1
Leksand0247-64370Prins Augusts väg 10
Gävle070-0520211Elektrikergatan 6
Halmstad035-103839Flygaregatan 10
Hudiksvall0650-14996Granebovägen 5
Örnsköldsvik0660-12040Strandgatan 5b

Säljare:
Bert Lindh bert.lind@alloffice.se 073-2742838 Skellefteå
Lars Hägglund lars.hagglund@alloffice.se 076-8047670 Örnsköldsvik
Magnus Jacobsson    magnus.jacobsson@alloffice.se    070-3040522 Östersund
Viktoria Svande viktoria.svande@alloffice.se 070-6220786 Östersund
Rikard Carlsson rikard.carlsson@alloffice.se 070-3008321 Östersund
Emelie Moe emelie.moe@alloffice.se 063-551059 Östersund
Patrik Hemå patrik.hema@alloffice.se 063-5541236 Östersund
Fredrik Widén fredrik.widén@alloffice.se 070-3813443 Gävleborg
Annika Månbladh annika.manbladh@alloffice.se 070-3590071 Gävleborg
Göran Karlsson goran.karlsson@alloffice.se 070-0520210 Gävleborg
Lars-Erik Sjölinder lars-erik.sjolinder@alloffice.se 070-3694640 Sundsvall
Lotta Lagerkvist lotta.lagerkvist@alloffice.se 070-7256231 Sundsvall
Ronny Persson ronny.persson@alloffice.s 070-3152141 Sundsvall
Johan Asplund johan.asplund@alloffice.se 073-0275209 Karlstad
Manfred Nöbauer manfred.nobauer@alloffice.se 070-6010918 Karlstad
Per Hansson per.hansson@alloffice.se 070-6008176 Karlstad
Lars Allenmark lars.allenmark@alloffice.se 070-600 82 02 Karlstad
Leif Svensson leif.svensson@alloffice.se 070-601 77 64 Karlstad
Kenneth Emretzon kenneth.emretzon@alloffice.se 070-6733682 Stockholm
Owe Sahlin owe.sahlin@alloffice.se 070-6002574 Stockholm
Johan Fröström johan.frostrom@alloffice.se 070-6666844 Göteborg
Peter Wikman peter.wikman@alloffice.se 070-7465545 Leksand
Bosse Lindström bosse.lindstrom@alloffice.se 070-7465536 Leksand
Ulf Linnaeus ulf.linnaeus@alloffice.se 070-6001853 Leksand
Dan Norén dan.noren@alloffice.se 070-1482457 Halmstad
Stefan Hoonk stefan.hoonk@alloffice.se 070-6006053 Halmstad

Office Dokument Östersund:
Service/felanmälan 063-551050Östersund
Jerry Moe jerry.moe@alloffice.se 063-551058 Östersund
Mikael Northman mikael.northman@alloffice.se 063-551055 Östersund
Stefan Håkansson stefan.hakansson@alloffice.se 063-515553 Östersund